Одбрана завршних радова кандидатa Николе Стевића и Милице Адамовић

Дана 29.09.2020. године Никола Стевић, студент Техничког факултета у Бору, на Катедри за Хемију и хемијску технологију успешно је одбранио завршни рад са оценом 10 на тему: „Употреба катализатора у процесу производње сумпорне киселине“ пред комисијом у саставу: доц. др Жаклина Тасић – ментор, проф. др Милан Радовановић и доц. др Ана Симоновић.

Милица Адамовић, студент Техничког факултета у Бору, на Катедри за Заштиту животне средине, дана 30.09.2020. године одбранила је завршни рад са оценом 10 на тему: „Уклањање тешких метала из отпадних вода коришћењем микроорганизама“ пред комисијом у саставу: доц. др Жаклина Тасић – ментор, проф. др Марија Петровић Михајловић и проф. др Милан Радовановић. На тај начин, Никола Стевић и Милица Адамовић промовисани су у дипломиране инжењере технологије.

Честитамо колегама и желимо им пуно успеха у животу и даљем раду.

Објављено 05.10.2020. године у 12:59 часова.