12. Међународни сајам образовања – EDUfair 2015.

EDUfair_2015
Стартујте фото галерију кликом на слику

Као и претходних година, и ове године Технички факултет у Бору, учествовао је на 12. Међународном сајму образовања – EDUfairTM 2015, 06. и 07. март 2015, Хотел Crowne Plaza, Београд. Земља почасни гост била је Аустрија, која је у сарадњи са Министарством просвете науке и технолошког развоја омогућила одржавање овогодишњег сајма. Свечаном отварању, 06. марта, присуствовaли су ректори, декани, професори, као и представници медија.

Сајам је свој креативни дух обогатио и проширио бесплатним радионицама намењеним ученицима и професорима. Слоган овогодишњег сајма „А шта ћеш ти да студираш” као и присуство преко 80 домаћих и иностраних факултета и високих школа свакако олакшава и указује на велики избор и могућности које будући студент имају при бирању њиховог даљег школовања.

У екипи која је презентовала Технички факултет у Бору биле су и наше шармантне колегинице са Одсека за технолошко инжењерство, Драгана Медић и Жаклина Тасић.

Објављено 23.03.2015. године у 14:43 часова.